Kontakt Bewa Intraf ab

munkedal

Såhär kontaktar ni oss

Vid frågor får ni gärna fylla i formuläret här på sidan.

Söker du någon ur personalen finns kontaktuppgifter längre ner på denna sidan.

    Personalen

    Rolf Ramstedt

    VD | Ekonomi | Inköp

    0524-189 93

    rolf@bewaintraf.com

    Lars Johansson

    Teknisk chef

    0524-189 91

    lars@bewaintraf.com

    Patrik Erlandsson

    försäljningschef

    0524-189 92

    patrik@bewaintraf.com

    Fredrik Thorsson

    produktionschef | teknisk support

    0524-189 96

    fredrik@bewaintraf.com

    Stefan Gustafsson

    reservdelar | lager

    0524-189 97

    stefan@bewaintraf.com

    Staffan Johansson

    försäljning

    0524-189 94

    staffan@bewaintraf.com

    Maria Alexandersson

    ekonomi | inköp

    0524-189 90

    maria@bewaintraf.com

    linda wadbring

    kvalitet | miljö | garantier

    0524-189 99

    linda@bewaintraf.com

    daniel persson

    försäljning

    0524-189 95

    daniel@bewaintraf.com