Kontakt Bewa Intraf ab

munkedal

Såhär kontaktar ni oss

Vid frågor får ni gärna fylla i formuläret här på sidan.

Söker du någon ur personalen finns kontaktuppgifter längre ner på denna sidan.

    Personalen

    Rikard

    Rikard delbring

    Vd | inköpschef

    0522 – 65 39 81

    rikard@bewafordonsteknik.se

    Staffan

    Staffan Johansson

    försäljningschef

    0524-189 94

    staffan@bewaintraf.com

    Fredrik

    Fredrik Thorsson

    produktionschef | teknisk support

    0524-189 96

    fredrik@bewaintraf.com

    Jennifer

    jennifer hansson

    ekonomichef

    0522 – 65 39 83

    jennifer@bewafordonsteknik.se

    Daniel

    daniel persson

    försäljning

    0524-189 95

    daniel@bewaintraf.com

    Linda

    linda wadbring

    kvalitet | miljö | garantier

    0524-189 99

    linda@bewaintraf.com

    Maria

    Maria Alexandersson

    ekonomi | inköp

    0524-189 90

    maria@bewaintraf.com

    Stefan

    Stefan Gustafsson

    reservdelar | lager

    0524-189 97

    stefan@bewaintraf.com

    Kalle

    karl-johan larsson

    koordinator

    kalle@bewaintraf.com